Onex Group | Eksperci technologii Microsoft
tło

Onex Group Eksperci technologii Microsoft

7 krotny partner microsoft

Czym się zajmujemy

Nasze wartości

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Jesteśmy proaktywni, odważni i angażujemy się w sprawy firmy. Bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje i traktujemy ją jak przywilej, a nie obowiązek. Wspólne sukcesy sprawiają nam satysfakcję.

Lojalność

Lojalność

Dobro firmy i pracowników jest dla nas najważniejsze. Dbamy o pozytywne i długoterminowe relacje z Klientami.

Szacunek

Szacunek

Szanujemy różnorodność, staramy się być dla siebie nawzajem uprzejmi i tolerancyjni, bez względu na okoliczności, kolor skóry, wyznanie, poglądy polityczne, płeć, orientację seksualną czy niepełnosprawność. Okazujemy sobie wdzięczność i jesteśmy kulturalni.

Transparentność

Transparentność

Kierujemy się uczciwością i szczerością podczas współpracy z Klientami. Przyznajemy się do błędów i wspólnie wyciągamy z nich wnioski.

Rozwój

Rozwój

Jesteśmy ciekawi świata i chętni do pogłębiania swoich kwalifikacji. Każdy z nas ma swoje zainteresowania i pasje, również poza pracą i chętnie dzielimy się nimi między sobą oraz wspieramy w ich rozwoju.

Zaufanie

Zaufanie

Ufamy Klientom oraz sobie nawzajem. Zakładamy dobre intencje i wierzymy we własne umiejętności.

logo

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2001 roku od prostego serwisu www nt. Windows XP. Od początku tworzony przez hobbystów i pasjonatów przerodził się w najpopularniejszy w Polsce portal o technologii Microsoft - CentrumXP.

W 2005 roku hobby i pasja przerodziły się w działalność profesjonalną - i tak powstał Onex Group.

2008logo 208
2014logo 2014
2016logo 2016
2021logo 2021
2001

Jakub Hryciuk, mając 15 lat zakłada serwis internetowy o produktach Microsoft CentrumXP

t2001
2005

Działalność rozpoczęła firma pierwotnie pod nazwą CentrumXP

t2005
2007

Rozpoczynamy wysyłkową sprzedaż oprogramowania Microsoft - pakietów Windows XP i Office 2007

t2007
2008

Rozpoczynamy sprzedaż szkoleń e-learningowych z produktów Microsoft

2013

Sprzedajemy pierwszą licencję Office 365 SBP

2015

Po 2 latach od rozpoczęcia sprzedaż Office 365 otrzymujemy tytuł Partnera Roku Microsoft na rynku SMB

t2015
2016

Otrzymujemy tytuł Microsoft Country Partner of the Year - Poland

t2016
2017

Otrzymujemy międzynarodowy tytuł Microsoft Small & Midmarket Cloud Solutions Partner of the Year Finalist

t2017
2019

Z naszego wewnętrznego działu deweloperskiego wydzielamy software house

t2019
2020

Sklep CentrumXP zostaje zastąpiony przez onex.store, e-commerce ze sprzętem, oprogramowaniem i usługami dla konsumentów oraz MŚP

t2020
2021

Rozszerzamy swoją firmę o najlepszych ekspertów usługowych dla firm na rynku dzięki czemu pomagamy osiągnąć dojrzałość technologiczną Klientów pracujących na technologii Microsoft Kompleksowe wdrożenia w zakresie analityki danych, nowoczesnego miejsca pracy oraz rozwoju oprogramowania

Drag

Nasza kultura i zasady

Wynagrodzenie niezależne od wyników

Wynagrodzenie niezależne od wyników

W naszej firmie skupiamy osoby, które mają motywację wewnętrzną i dla których praca to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim pasja. Ludzi, dla których praca jest przyjemnością nie trzeba motywować, dlatego pieniądze, które w innej firmie pracownicy otrzymują jako podstawę oraz premię zależną od wyniku, my wypłacamy w całości z góry. Wyjątkiem jest premia roczna, na którą przeznaczana jest część zysku firmy. Jej wysokość nie zależy od roli w Organizacji, tylko od stażu pracy.

Gra zespołowa

Gra zespołowa

Dzięki zasadzie nieuzależniania wynagrodzeń od wyników nie skupiamy się na wewnętrznej rywalizacji między sobą, a jedynie walczymy wspólnie o największą satysfakcję naszych Klientów. U nas porażka lub sukces poszczególnej osoby jest porażką lub sukcesem całej firmy.

Struktura

Struktura

Podstawową jednostką organizacyjną w firmie są zespoły, których zadaniem jest organizować sobie pracę. Zespół może reprezentować Koordynator, który nie jest „szefem” ani przełożonym pozostałych członków zespołu. Jego rolą jest służyć im i czynić ich pracę taką, aby mogli się na niej skoncentrować i wykorzystać swoje mocne strony i najlepsze kompetencje.

Rozwój i kariera

Rozwój i kariera

W naszej firmie nie ma tradycyjnych ścieżek kariery i awansów. Nie znaczy to, że się nie rozwijamy, jest wręcz odwrotnie. Pracujemy nad sobą i doskonalimy swoje zdolności oraz umiejętności cały czas. Chcemy, aby każdy pełnił rolę, w której najlepiej się sprawdza i która sprawia mu największą satysfakcję.

Transparentność i zaufanie

Transparentność i zaufanie

Transparentność i zaufanie to jedne z naszych podstawowych wartości i podchodzimy do nich bardzo poważnie. W jaki sposób? Nie mamy przed sobą tajemnic. Wszystkie podejmowane decyzje są przedstawiane na forum całej Organizacji, dane finansowe, w tym pensje są jawne dla większości osób w firmie. Ponadto każdy z nas może wziąć udział w regularnych spotkaniach Koordynatorów, które są jawne.

Podejmowanie decyzji

Podejmowanie decyzji

Nasza zasada jest prosta: decyzje (również te o firmowych wydatkach) podejmowane są tam, gdzie pojawia się potrzeba ich podjęcia, przez osoby, które powinny je podjąć. Oznacza to tyle, że jeśli coś leży w granicach kompetencji konkretnej osoby, to tylko ona o tym decyduje – nie prosi nikogo o zgodę czy akceptację. Jeśli jesteś specjalistą w danej dziedzinie i przychodzisz do naszej firmy, to nie po to, abyśmy my mówili Ci, co masz robić, ale żebyś to Ty uczył nas.